Jogos kilimėlis Baltas Dangus

(1 pirkėjo atsiliepimas)

69.00

Žvaigždės visą laiką tarnavo kaip vedlės, įkvėpėjos ir norų išpildytojos. ⭐ Raskite įkvėpimo ir ramybės ant mūsų žvaigždėto Balto Dangaus jogos kilimėlio ir žinokite, kad dangus, kaip ir šis kilimėlis, visada su jums.

Šiuo metu neturime

Informuoti, kai ši prekė bus prekyboje

Aprašymas

Šis ekologiškas jogos, sporto kilimėlis Baltas Dangus yra biologiškai perdirbamas, be chemikalų, sunkiųjų metalų ir PVC. Kilimėlis puikiai išlaiko gerą sukibimą su įvairiomis grindimis, neslidinėja.

Kilimėlio sudėtis: Natūralios gumos pagrindas su aukščiausios kokybės veganišku mikropluošto zomšos paviršiumi. Sudėtyje nėra plastiko. Jogos kilimėlis su guma dėl gamybos proceso – vietoj klijų naudojamas karštis – turi jam būdingą kvapą, tačiau po trumpo naudojimo jis išnyksta.

Naudojimas: norint, kad delnai geriau sukibtų su jogos kilimėlio paviršiumi, rekomenduojame padaryti 1-2 minučių apšilimą prieš pradedant jogos praktiką, tam kad sušiltų delnai. Sukibimą taip pat galima padidinti papurškus kilimėlį vandeniu.

Kilimėlio priežiūra: tiesiog nuvalykite jogos kilimėlio paviršių drėgnu skudurėliu ir palikite visiškai išdžiūti. Negalima džiovinti tiesioginiuose saulės spinduliuose. Naujas kilimėlis gali turėti gana stiprų kvapą. Norėdami, kad kvapas greičiau dingtų, nuvalykite kilimėlio apačią vandens ir obuolių acto purškikliu ir pakabinkite kad išdžiūtų, geriausia lauke. Arba laikykite išvyniotą.

Pagrindinės jogos kilimėlio sąvybės:

  • Išskirtinis dizainas
  • Absorbuojantis, minkštas veganiškos zomšos paviršius
  • Kraštai nesibanguoja
  • Ekologiškas, be PVC

Dydis: 172 x 61 cm

Storis: 5 mm

Svoris: 2.8 kg

 

DOVANA: Pridedamas nemokamas nešiojimo diržas!

Papildoma informacija

Svoris 2.8 kg
Išmatavimai 173 × 61 × 5 cm

1 atsiliepimas apie Jogos kilimėlis Baltas Dangus

  1. Karolina (įsigijo produktą)

    Kilimėlis labai jaukus, labai malonu jį liesti. Esu nustebinta. Sėkmės 🙂

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *