Jogos kilimėlis Gelmės

79.00

Žalia spalva simbolizuoja gamtą ir gamtos pasaulį. Manoma, kad žalia spalva atneša ramybę, sėkmę ir sveikatą. Štai kodėl mes sukūrėme šį žalią jogos kilimėlį, primenantį vandenyno gelmes. Geometriniai simboliai suteikia kilimėliui simbolinę prasmę – trikampis reiškia kūno, proto ir dvasios vieningumą.

Mes esame dideli Motinos Žemės gerbėjai ir tikime, kad ir jūs taip pat. Todėl kviečiame praktikoms rinktis netoksišką, tvarų jogos kilimėlį, kuris pagamintas iš aukščiausios kokybės natūralaus kaučiuko ir yra 100% perdirbamas.

Aprašymas

JOGOS KILIMĖLIS GELMĖS

Veganiškas prabangios zomšos jogos, mankštos kilimėlis su natūralios gumos pagrindu. Šis patogus jogos kilimėlis puikiai išlaiko sukibimą su įvairiomis grindimis, neslidinėja.

Sudėtis: Natūralios gumos padas su aukščiausios kokybės veganišku mikropluošto zomšos paviršiumi. Sudėtyje nėra plastiko. Jogos kilimėlis su guma dėl gamybos proceso turi jam būdingą kvapą, tačiau po trumpo naudojimo jis išnyksta.

Jogos kilimėlis yra biologiškai skaidomas, perdirbamas ir ekologiškas. Be chemikalų, sunkiųjų metalų ir PVC.

Naudojimas: norint, kad delnai geriau sukibtų su kilimėlio paviršiumi, rekomenduojame padaryti 1-2 minučių apšilimą prieš pradedant jogos praktiką, tam kad sušiltų delnai. Sukibimą taip pat galima padidinti papurškus kilimėlį vandeniu.

Priežiūra: tiesiog nuvalykite jogos kilimėlio paviršių drėgnu skudurėliu ir palikite visiškai išdžiūti. Negalima džiovinti tiesioginiuose saulės spinduliuose. Naujas kilimėlis gali turėti gana stiprų kvapą. Norėdami, kad kvapas greičiau dingtų, laikykite kilimėlį išvyniotą arba nuvalykite kilimėlio apačią vandens ir obuolių acto purškikliu ir pakabinkite kad išdžiūtų, geriausia lauke.

Pagrindinės sąvybės:

  • Absorbuojantis zomšos paviršius
  • Itin patvarus ir spalvingas dizainas
  • Pakankamai storas, kad užtikrintų patogumą sąnariams
  • Kraštai nesibanguoja
  • Ekologiškas, be PVC

Dydis: 172 x 61 cm

Storis: 5 mm

Svoris: 2.8 kg

 

DOVANA: Pridedamas nemokamas nešiojimo diržas!

Papildoma informacija

Svoris 2.8 kg
Išmatavimai 173 × 61 × 5 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Jogos kilimėlis Gelmės”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *