Jogos kilimėlis Kosmosas

(1 pirkėjo atsiliepimas)

79.00

Ramuma ir vidinė stiprybė.

Šis neslystantis jogos kilimėlis su mėnulio fazėmis yra žmogaus, gyvenančio harmonijoje su savimi ir pasauliu, simbolis. Mėnulis nuolat keičiasi, tokiu būdu Mėnulis mums primena, kad visi dalykai Žemėje turi natūralų ciklą, kad po kiekvieno nuosmukio visada būna pakilimas. Štai kodėl šis jogos kilimėlio dizainas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių.

Aprašymas

JOGOS KILIMĖLIS KOSMOSAS 🌓🌔🌕🌖🌗

Šis išskirtinis jogos kilimėlis sukurtas dinamiškoms jogos praktikoms.

Sudėtis: Natūralios gumos – kaučiuko pagrindas su aukščiausios kokybės veganišku mikropluošto paviršiumi. Kilimėlis minkštas ir patvarus, jo sudėtyje nėra plastiko. Jogos kilimėlis dėl gamybos proceso – kilimėlio sluoksniai yra sujungiami karštuoju būdu, o ne klijais, kaip įprastai – turi jam būdingą kvapą, tačiau po trumpo naudojimo jis išnyksta.

Jogos kilimėlis yra biologiškai skaidomas, perdirbamas ir ekologiškas. Be chemikalų, sunkiųjų metalų ir PVC – polivinilchlorido, kuris dažnai naudojamas kilimėlių gamyboje.

Naudojimas: Pirmos praktikos metu kilimėlis gali jaustis šiek tiek slidus, tai yra normalu. Vos po kelių panaudojimų mikropluoštas tampa grubesnis, o sukibimas – optimalus.  Norint, kad delnai geriau sukibtų su kilimėlio paviršiumi nuo pat primųjų praktikų, rekomenduojame padaryti 1-2 minučių apšilimą prieš pradedant jogos praktiką, tam kad sušiltų delnai. Sukibimą taip pat galima padidinti papurškus kilimėlį vandeniu.

Priežiūra: tiesiog nuvalykite jogos kilimėlio paviršių drėgnu skudurėliu ir palikite visiškai išdžiūti. Negalima džiovinti tiesioginiuose saulės spinduliuose. Naujas kilimėlis gali turėti gana stiprų kvapą. Norėdami, kad kvapas greičiau dingtų, laikykite kilimėlį išvyniotą arba nuvalykite kilimėlio apačią vandens ir obuolių acto purškikliu ir pakabinkite kad išdžiūtų, geriausia lauke.

Pagrindinės sąvybės:

  • Absorbuojantis zomšos paviršius
  • Itin patvarus ir spalvingas dizainas
  • Optimaliai storas
  • Kraštai nesibanguoja
  • Ekologiškas, be PVC, chemikalų ir sunkiųjų metalų

Dydis: 172 x 61 cm

Storis: 5 mm

Svoris: 2.8 kg

 

DOVANA: Pridedamas nemokamas nešiojimo diržas!

1 atsiliepimas apie Jogos kilimėlis Kosmosas

  1. Inga

    Pats gražiausias kilimėlis, kokį esu turėjusi. Ir labai malonu liesti.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *