Jogos kilimėlis Naktis

49.00

Jogos kilimėlis Naktis vaizduoja juodą naktį su šviesiu žvaigždžių rūku. Šis vaizdas perteikia galingą, stilingą ir gilų jausmą. Juoda spalva tai šviesos nebuvimas, kuris simbolizuoja neprisirišimą, tvirtumą, o kartu ir priėmimą to, kas ateina.

Puikiai nuteikia gilesnėms meditacijoms.

Kategorija: Žyma:

Aprašymas

JOGOS KILIMĖLIS NAKTIS

Tamsus treniruočių kilimėlis su natūralios gumos pagrindu. Kilimėlis puikiai išlaiko sukibimą su įvairiomis grindimis, neslidinėja.

Sudėtis: Natūralios gumos padas TPE su aukščiausios kokybės mikropluošto paviršiumi. TPE medžiaga yra minkšta ir patvari, jos sudėtyje nėra plastiko. Jogos kilimėlis su TPE guma dėl gamybos proceso turi jam būdingą kvapą (kilimėlio sluoksniai yra sujungiami karštuoju būdu, o ne klijais, kaip įprastai), tačiau po trumpo naudojimo jis išnyksta.

Jogos kilimėlis yra biologiškai skaidomas, perdirbamas ir ekologiškas. Be chemikalų, sunkiųjų metalų ir PVC.

Naudojimas: Pirmos praktikos metu kilimėlis gali jaustis šiek tiek slidus, tai yra normalu. Vos po kelių panaudojimų mikropluoštas tampa grubesnis, o sukibimas – optimalus.  Norint, kad delnai geriau sukibtų su kilimėlio paviršiumi nuo pat primųjų praktikų, rekomenduojame padaryti 1-2 minučių apšilimą prieš pradedant jogos praktiką, tam kad sušiltų delnai. Sukibimą taip pat galima padidinti papurškus kilimėlį vandeniu.

Priežiūra: tiesiog nuvalykite jogos kilimėlio paviršių drėgnu skudurėliu ir palikite visiškai išdžiūti. Negalima džiovinti tiesioginiuose saulės spinduliuose. Naujas kilimėlis gali turėti gana stiprų kvapą. Norėdami, kad kvapas greičiau dingtų, laikykite kilimėlį išvyniotą arba nuvalykite kilimėlio apačią vandens ir obuolių acto purškikliu ir pakabinkite kad išdžiūtų, geriausia lauke.

Pagrindinės sąvybės:

  • Absorbuojantis paviršius
  • Itin patvarus ir spalvingas dizainas
  • Pakankamai storas, kad užtikrintų patogumą sąnariams
  • Kraštai nesibanguoja
  • Didelio tankio TPE apatinis sluoksnis
  • Ekologiškas, be PVC

Dydis: 172 x 61 mm

Storis: 5 mm

Svoris: 2.8 kg

 

🎁 DOVANA:

Pridedamas nemokamas nešiojimo diržas!

Papildoma informacija

Svoris 2.8 kg
Išmatavimai 173 × 61 × 5 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Jogos kilimėlis Naktis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *