Jogos kilimėlis Naktis

69.00

Jogos kilimėlis Naktis vaizduoja žvaigždėtą nakties dangų su šviesiu žvaigždžių rūku. Šis vaizdas perteikia galingą ir gilų jausmą. Gili dangaus spalva simbolizuoja neprisirišimą, tvirtumą, o kartu ir priėmimą to, kas ateina.

Šiuo metu neturime

Informuoti, kai ši prekė bus prekyboje

Aprašymas

Treniruočių, jogos kilimėlis su natūralios gumos pagrindu. Kilimėlis puikiai išlaiko sukibimą su įvairiomis grindimis, neslidinėja.

Sudėtis: Natūralios gumos padas su aukščiausios kokybės mikropluošto paviršiumi. Sudėtyje nėra plastiko. Jogos kilimėlis su guma dėl gamybos proceso turi jam būdingą kvapą (kilimėlio sluoksniai yra sujungiami karštuoju būdu, o ne klijais, kaip įprastai), tačiau po trumpo naudojimo jis išnyksta.

Jogos kilimėlis yra biologiškai skaidomas, perdirbamas ir ekologiškas. Be chemikalų, sunkiųjų metalų ir PVC.

Naudojimas: Norint, kad delnai geriau sukibtų su kilimėlio paviršiumi nuo pat primųjų praktikų, rekomenduojame padaryti 1-2 minučių apšilimą prieš pradedant jogos praktiką, tam kad sušiltų delnai. Sukibimą taip pat galima padidinti papurškus kilimėlį vandeniu.

Priežiūra: tiesiog nuvalykite jogos kilimėlio paviršių drėgnu skudurėliu ir palikite visiškai išdžiūti. Negalima džiovinti tiesioginiuose saulės spinduliuose. Naujas kilimėlis gali turėti gana stiprų kvapą. Norėdami, kad kvapas greičiau dingtų, laikykite kilimėlį išvyniotą arba nuvalykite kilimėlio apačią vandens ir obuolių acto purškikliu ir pakabinkite kad išdžiūtų, geriausia lauke.

Pagrindinės sąvybės:

  • Absorbuojantis paviršius
  • Itin patvarus ir spalvingas dizainas
  • Pakankamai storas, kad užtikrintų patogumą sąnariams
  • Kraštai nesibanguoja
  • Ekologiškas, be PVC

Dydis: 172 x 61 cm

Storis: 5 mm

Svoris: 2.8 kg

 

DOVANA: Pridedamas nemokamas nešiojimo diržas!

Papildoma informacija

Svoris 2.8 kg
Išmatavimai 173 × 61 × 5 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Jogos kilimėlis Naktis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *