Profesionalus Jogos Kilimėlis Pilnatis, Rožinis, 4mm

89.00

Aukščiausios kokybės geriausias jogos kilimėlis su mėnulio ir žvaigždžių ornamentais. Įkvėptas Visatos energijos. Jis primena mums, kad mes esame susiję su energija, sklindančia į mus iš kosmoso. Tikimės, kad tai padės atsipalaiduoti ir susieti savo mintis bei pojūčius su Visata.

Aprašymas

Neslystantis jogos kilimėlis Pilnatis – tobulas sukibimas nuo pirmųjų praktikos akimirkų. Tai geriausias jogos kilimėlis Lietuvoje su išskirtiniu dizainu, įkvėpiantis jogos ir kitoms praktikoms.

Geras sukibimas: Kilimėlis suteikia puikų sukibimą nuo pirmųjų treniruočių akimirkų. Ant kilimėlio galite jaustis užtikrintai – rankos ir kojos neslys tiek ramios, tiek intensyvios treniruotės metu. Galiausiai galite susitelkti į savo praktiką, užuot nerimavę, kad paslysite ant kilimėlio. PU gerai sugeria drėgmę ir užtikrina maksimalų sukibimą, todėl šie kilimėliai yra skirti visiems, pradedant pradedančiaisiais ir baigiant pažangiausiais jogais.

Puikiai tinka jogos, pilateso, kalanetikos ir kitokioms sporto treniruotėms ar tempimo pratimams.

Ekologiškas: Tai ilgaamžis ir aplinkai draugiškas kilimėlis, pagamintas iš natūralios gumos – kaučiuko. Tai 100% biologiškai skaidi ir ekologiška medžiaga. Padengtas PU (poliuretano) medžiaga. Kilimėlyje nėra jokių toksinių medžiagų. Be PVC.

Stabilumas praktikų metu: Dėl didelio gumos tankio ir 4 mm storio šis kilimėlis padarys jūsų praktiką saugia, tuo pačiu užtikrindamas stabiluą ir puikią amortizaciją jūsų sąnariams. Eglutės raštas ant apatinės guminio kilimėlio dalies užtikrina, kad kilimėlis išliks vietoje visos treniruotės metu.

Priežiūra: PU kilimėlį labai lengva valyti. Kasdieniniam valymui naudokite minkštą kempinę arba drėgną šluostę, po to palikite, kad išdžiūtų. Giluminiam valymui naudokite silpną vandens ir muilo tirpalą. Kilimėlį vyniokite logotipu į išorę, kad paviršius nesusiraukšlėtų. Nelaikykite jogos kilimėlio ilgą laiką šalia radiatorių, venkite tiesioginių saulės spindulių. Prieš naudodami šį jogos kilimėlį įsitikinkite, kad jūsų rankos ir kojos yra švarios, nesate pasitepę aliejumi.

Dėmesio: Žmonės, alergiški gumai ar lateksui, turėtų atkreipti dėmesį, kad kilimėlyje yra natūralios gumos ir gali būti latekso.

 

Dydis: 183 x 68 cm

Storis: 4 mm

Svoris: 2,6 kg

 

DOVANA: Pridedamas nemokamas juodas nešiojimo diržas!

 

Nuotraukoje: Jogos mokytoja Laura Gansiniauskaitė jogosharmonija.lt/

Papildoma informacija

Svoris 3 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Profesionalus Jogos Kilimėlis Pilnatis, Rožinis, 4mm”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *