Kelioninis jogos kilimėlis Gelmės, 1mm

55.00

Jūsų pamėgtą jogos kilimėlį Gelmės sukūrėme ir kelioninį! Tik 1mm storio jogos kilimėlis puikiai tinka pasiimti kartu su savimi, kai keliaujate ar einate į jogos studiją. Juo galite padengti ir jogos studijoje naudojamą įprastą kilimėlį.

* Išskirtinis dizainas

* Tik 1mm storio, lengva nešiotis

* Tai jogos kilimėlis ir rankšluostis du viename.

Aprašymas

Norite, kad jogos kilimėlis keliautų visur kartu su jumis?  Tam mes sukūrėme specialius kilimėlius, kuriuos patogiai galima pasiimti į keliones. Mūsų kelioniniai jogos kilimėliai lengvai susilanksto ir telpa net ir rankiniame bagaže.

Sąvybės: 

* Tai jogos kilimėlis ir rankšluostis DU VIENAME. Sugeriantis zomšos mikropluošto viršutinis sluoksnis.
* Itin plonas, gali būti sulankstomas.
* Natūralus grožis: pagamintas iš natūralių produktų, netoksiškas, biologiškai skaidomas, ekologiškas – vandens pagrindu pagaminto rašalo atspaudas, be cheminių medžiagų, be PVC ir be toksiškų klijų.
* Neslystantis paviršius: kuo daugiau prakaituojate, tuo geriau sukimbate su kilimėlio paviršiumi. Jei nesate pakankamai sušilę, tiesiog lengvai sudrėkinkite rankas ir kojas prieš pradėdami praktikas.
* Daugiafunkcinis: galite naudoti jogai, meditacijai , pilatesui ir kitoms kūno treniruotėms.
* Eglutės raštas ant guminės kilimėlio apačios užtikrins, kad kilimėlis išliks vietoje visos treniruotės metu.
* Aukščiausios kokybės, patvarus.

Sudėtis: Natūralios gumos – kaučiuko pagrindas su aukščiausios kokybės veganišku mikropluošto paviršiumi.

Priežiūra: Valykite po kiekvienos praktikos savo  jogos kilimėlį drėgna šluoste. Po to nusausinkite. Taip jūsų kilimėlis išliks švarus ir kvapnus. Prieš suvyniodami kilimėlį įsitikinkite, kad jis sausas.

Naudojimas: Pirmos praktikos metu kilimėlis gali jaustis šiek tiek slidus, tai yra normalu. Vos po kelių panaudojimų mikropluoštas tampa grubesnis, o sukibimas – optimalus.  Norint, kad delnai geriau sukibtų su kilimėlio paviršiumi nuo pat primųjų praktikų, rekomenduojame padaryti 1-2 minučių apšilimą prieš pradedant jogos praktiką, tam kad sušiltų delnai. Sukibimą taip pat galima padidinti papurškus kilimėlį vandeniu.

Svoris: kelioninis mankštos kilimėlis sveria apie 1–1,2 kg

Dydis: 173 x 61 cm

Storis: 1 mm

Dovana: pridedamas nemokamas nešiojimo diržas.

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kelioninis jogos kilimėlis Gelmės, 1mm”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *