Kelioninis jogos kilimėlis Naktis, 1mm

55.00

Mūsų aukščiausios kokybės 1 milimetro storio kelioniniai jogos kilimėliai yra sukurti tiems, kurie sportuoja ne namuose, pvz. fitneso studijoje, sporto salėje, lauke ar keliaujant.

Jei jums reikia itin lengvo ir patogaus kilimėlio, kurį galėsite pasiimti su savimi bet kur, šis kilimėlis kaip tik jums!

Aprašymas

Mūsų kelioniniai jogos kilimėliai itin ploni, tik 1 milimetro storio, ir lengvai susilanksto, kad galėtumėte pasiimti kartu su savimi, kad ir kur eitumėte ar keliautumėte.

Sąvybės: 

* Tai jogos kilimėlis ir rankšluostis DU VIENAME. Drėgmę sugeriantis zomšos mikropluošto viršutinis sluoksnis ir guminis pagrindas.
* Itin plonas, gali būti sulankstomas.
* Natūralus grožis: pagamintas iš natūralių produktų, netoksiškas, biologiškai skaidomas, ekologiškas – vandens pagrindu pagaminto rašalo atspaudas, be cheminių medžiagų, be PVC ir be toksiškų klijų.
* Neslystantis paviršius: kuo daugiau prakaituojate, tuo geriau sukimbate su kilimėlio paviršiumi. Jei nesate pakankamai sušilę, tiesiog lengvai sudrėkinkite rankas ir kojas prieš pradėdami praktikas.
* Daugiafunkcinis: galite naudoti jogai, meditacijai, pilatesui ir kitoms kūno treniruotėms.
* Eglutės raštas ant guminės kilimėlio apačios užtikrins, kad kilimėlis išliks vietoje visos treniruotės metu.
* Aukščiausios kokybės, patvarus.

Sudėtis: Natūralios gumos – kaučiuko pagrindas su aukščiausios kokybės veganišku mikropluošto paviršiumi.

Priežiūra: Valykite po kiekvienos praktikos jogos kilimėlį drėgna šluoste. Po to nusausinkite. Taip Jūsų kilimėlis išliks švarus ir kvapnus. Prieš suvyniodami kilimėlį įsitikinkite, kad jis sausas.

Naudojimas: Norint, kad delnai geriau sukibtų su kilimėlio paviršiumi nuo pat primųjų praktikų, rekomenduojame padaryti 1-2 minučių apšilimą prieš pradedant jogos praktiką, tam kad sušiltų delnai. Sukibimą taip pat galima padidinti papurškus kilimėlį vandeniu.

Svoris: Kelioninis mankštos kilimėlis sveria apie 1–1,2 kg

Dydis: 173 x 61 cm

Storis: 1 mm

Dovana: Pridedamas nemokamas nešiojimo diržas

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kelioninis jogos kilimėlis Naktis, 1mm”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *