Profesionalus Jogos Kilimėlis Pilnatis, Dūminis Rožinis, 4mm

89.00

Išskirtinis Profesionalus Jogos Kilimėlis Pilnatis – tobulas sukibimas nuo pačių pirmųjų praktikos akimirkų. Su mėnulio ir žvaigždžių ornamentais.

Kilimėlio raštas yra įkvėptas Visatos energijos ir primena mums, kad mes esame susiję su energija, sklindančia į mus iš kosmoso. Tikimės, kad tai padės atsipalaiduoti ir susieti savo mintis bei pojūčius su Visata.

Aprašymas

Šis jogos kilimėlis su mėnulio ir žvaigždžių ornamentais – tai įkvepiantis jogos kilimėlis, sukurtas tiems, kurie siekia tobulo sukibimo nuo pirmųjų praktikos akimirkų.

Geras sukibimas: Tai ilgaamžis ir aplinkai draugiškas kilimėlis, pagamintas iš natūralios gumos  ir padengtas PU. PU tai poliuretano sluoksnis. Jis suteikia puikų sukibimą nuo pirmųjų treniruočių akimirkų. Ant kilimėlio galite jaustis užtikrintai – rankos ir kojos neslys tiek ramios, tiek intensyvios treniruotės metu. Galiausiai galite susitelkti į savo praktiką, užuot nerimavę, kad paslysite ant kilimėlio. PU gerai sugeria drėgmę ir užtikrina maksimalų sukibimą, todėl šie kilimėliai yra skirti visiems, pradedant pradedančiaisiais ir baigiant pažangiausiais ir patyrusiais jogais. Natūralus kaučiukas yra 100% biologiškai skaidus ir ekologiškas. Kilimėliuose nėra jokių toksinių medžiagų. Be PVC.

Puikiai tinka jogos, pilateso, kalanetikos ir kitokioms sporto treniruotėms ar tempimo pratimams.

Stabilumas praktikų metu: Didelis gumos tankis užtikrina stabilumą ir puikią amortizaciją jūsų sąnariams. Eglutės raštas ant apatinės guminio kilimėlio dalies padeda kilimėliui išlikti vietoje visos treniruotės metu.

Priežiūra: PU kilimėlį labai lengva valyti. Kasdieniniam valymui naudokite minkštą kempinę arba švelnią drėgną šluostę, po to palikite, kad išdžiūtų. Giluminiam valymui naudokite silpną vandens ir muilo tirpalą. Kilimėlį vyniokite logotipu į išorę, kad paviršius nesusiraukšlėtų. Nelaikykite jogos kilimėlio ilgą laiką šalia radiatorių, venkite tiesioginių saulės spindulių. Prieš naudodami šį jogos kilimėlį, įsitikinkite, kad jūsų rankos ir kojos yra švarios, nesate pasitepę aliejumi.

Dėmesio: Žmonės, alergiški gumai ar lateksui, turėtų atkreipti dėmesį, kad kilimėlyje yra natūralios gumos ir gali būti latekso.

 

Dydis: 183 x 68 cm

Storis: 4 mm

Svoris: iki 3kg

 

DOVANA: Pridedamas nemokamas juodas nešiojimo diržas!

Papildoma informacija

Svoris 3 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Profesionalus Jogos Kilimėlis Pilnatis, Dūminis Rožinis, 4mm”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *