Jogos kilimėlis Juodas Dangus

69.00

Žvaigždės visą laiką tarnavo kaip vedlės, įkvėpėjos ir norų išpildytojos. ⭐ Raskite įkvėpimo ir ramybės ant mūsų žvaigždėto Juodo Dangaus jogos kilimėlio ir žinokite, kad naktinis dangus, kaip ir šis kilimėlis, visada su jums.

Aprašymas

Jogos kilimėlis Juodas Dangus – tai prabangios veganiškos zomšos jogos kilimėlis su natūralios gumos pagrindu. Kilimėlis yra biologiškai perdirbamas ir ekologiškas. Be chemikalų, sunkiųjų metalų ir PVC.

Sudėtis: Natūralios gumos pagrindas su aukščiausios kokybės veganišku mikropluošto zomšos paviršiumi. Sudėtyje nėra plastiko. Jogos kilimėlis su guma dėl gamybos proceso (kilimėlio sluoksniai yra sujungti karštuoju būdu, o ne klijais) turi jam būdingą kvapą, tačiau po trumpo naudojimo jis išnyksta.

Naudojimas: rekomenduojame padaryti 1-2 minučių apšilimą prieš pradedant jogos praktiką, tam kad sušiltų delnai ir būtų geresnis sukibimas su kilimėliu. Sukibimą taip pat galima padidinti papurškus kilimėlį vandeniu.

Priežiūra: tiesiog nuvalykite jogos kilimėlio paviršių drėgnu skudurėliu ir palikite visiškai išdžiūti. Negalima džiovinti tiesioginiuose saulės spinduliuose. Naujas kilimėlis gali turėti gana stiprų kvapą. Norėdami, kad kvapas greičiau dingtų, nuvalykite kilimėlio apačią vandens ir obuolių acto purškikliu ir pakabinkite kad išdžiūtų, geriausia lauke, arba dažniau laikykite kilimėlį išvyniotą.

Pagrindinės sąvybės:

  • Spalvingas ir patvarus dizainas
  • Absorbuojantis zomšos paviršius
  • Pakankamai storas, kad užtikrintų patogumą sąnariams
  • Kraštai nesibanguoja
  • Neslidinėja ant grindų
  • Ekologiškas, be PVC

Dydis: 172 x 61 cm

Storis: 5 mm

Svoris: 2.8 kg

 

DOVANA: Pridedamas nemokamas nešiojimo diržas!

Papildoma informacija

Svoris 2.8 kg
Išmatavimai 173 × 61 × 5 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Jogos kilimėlis Juodas Dangus”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *