Jogos kilimėlis Mandala

79.00

Mandala – tai šventas ratas, simbolizuojantis pasaulio vienovę, sveikatą ir sėkmę. Sukūrėme šį jogos kilimėlį tam, kad įkvėptumėme jus jogos praktikoms namuose.

Prabangus jogos kilimėlis su natūraliu gumos pagrindu užtikrins unikalią jogos praktikos ar intensyvesnės treniruotės patirtį. Specialiai sukurtas sugerti prakaitui.

Aprašymas

JOGOS KILIMĖLIS MANDALA

Išskirtinio dizaino kilimėlis puikiai išlaiko gerą sukibimą su įvairiomis grindimis, neslidinėja.

Sudėtis: Natūralios gumos (kaučiuko) pagrindas su aukščiausios kokybės veganišku mikropluošto paviršiumi. Sudėtyje nėra plastiko. Jogos kilimėlis su guma dėl gamybos proceso turi jam būdingą kvapą, tačiau po trumpo naudojimo jis išnyksta.

Jogos kilimėlis yra ekologiškas, biologiškai skaidomas ir perdirbamas. Be chemikalų, sunkiųjų metalų ir PVC.

Naudojimas: Pirmos praktikos metu kilimėlis gali jaustis šiek tiek slidus, tai yra normalu. Vos po kelių panaudojimų mikropluoštas tampa grubesnis, o sukibimas – optimalus. Per pirmuosius užsiėmimus, kad delnai geriau sukibtų su kilimėlio paviršiumi, rekomenduojame padaryti 1-2 minučių apšilimą prieš pradedant jogos praktiką, tam kad sušiltų delnai. Sukibimą taip pat galima padidinti papurškus kilimėlį vandeniu.

Priežiūra: nuvalykite jogos kilimėlio paviršių drėgnu skudurėliu ir palikite visiškai išdžiūti. Negalima džiovinti tiesioginiuose saulės spinduliuose. Naujas kilimėlis gali turėti gana stiprų kvapą. Norėdami, kad kvapas greičiau dingtų, nuvalykite kilimėlio apačią vandens ir obuolių acto purškikliu ir pakabinkite kad išdžiūtų, geriausia lauke.

Pagrindinės sąvybės:

  • Absorbuojantis mikropluošto paviršius
  • Itin patvarus
  • Pakankamai storas, kad užtikrintų patogumą sąnariams
  • Ekologiškas, be PVC

Dydis: 172 x 61 cm

Storis: 5 mm

Svoris: 2.8 kg

 

DOVANA: Pridedamas nemokamas nešiojimo diržas!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Jogos kilimėlis Mandala”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *